Słuchajcie, napisałam kolejną część imagina, ale dodam ją dopiero jak naniosę poprawki.. I jak ktoś przeczyta i da mi znać w komentarzu w trzeciej części.. Mam nadzieję, że czytacie tego imagina, bo jak nie to powiedzcie - skończę go szybciej, żeby pisać inne. Proszę Was o komentarze, bo naprawdę nie wiem, czy piszę dla siebie, czy dla Was też.. Naprawdę mi na tym zależy.. :*
~Oluutek :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz