poniedziałek, 28 stycznia 2013

#1 Imagin Harry część I

Nareszcie ! koniec ze sprawdzianami, pytaniem, tonami prac domowych.. Przynajmniej na dwa miesiące.
Ostatni dzwonek. Wybiegłam z klasy jak oparzona, dosłownie! nie mogłam się już doczekać.. To dziwne, bo nie miałam żadnych planów na wakacje. Lubiłam posiedzieć w domu, chodzić po parku.. To było naprawdę fajne.. Zwiedzanie Londynu.. Mieszkałam tu już cały rok, a miasto nigdy mi się nie znudziło... Te czerwone autobusy, budki telefoniczne, Big Ben, Tamiza.. Kochałam to.
Szłam właśnie do domu. Moje własne cztery ściany. Przytulny, nieduży domek z tarasem. Weszłam do pokoju, rzuciłam plecak i poleciałam do łazienki. Wzięłam szybki prysznic i poszłam spać. Byłam wykończona...


*NEXT DAY*
Wstałam koło dziewiątej. Nigdy nie spałam zbyt długo. Podeszłam do ciuchy, żeby wybrać coś odpowiedniego do noszenia po domu.. Wybrałam to :
i poszłam do łazienki. Wzięłam kąpiel. Wyjęłam z szafki kosmetyki i zaczęłam się malować, gdy nagle usłyszałam huk drzwi, co było dziwne, bo mieszkałam sama... Przerwałam malowanie i pobiegłam na dół. Moim oczom ukazał się dość przystojny brunet o niebieskich oczach, zdyszany jak nie wiem. Wyglądał na gościa w moim wieku. Chodził po pokoju, jakby czegoś szukał.. Albo kogoś...
Ch- O jesteś ! Słuchaj mam prośbę. Mógłbym chwilę tu posiedzieć z chłopakami?
[t.i.]- U mnie ???
Ch- No, tak, z chłopakami.
[t.i.]- Z jakimi chłopakami??? My się w ogóle znamy???
Ch- Nie znamy się, ale się poznamy jeżeli pozwolisz nam tu wejść!
[t.i.]- Emm.. Yyy.. No okej..
Nie za bardzo jeszcze wiedziałam o co chodzi, ale chłopak wyglądał na zdenerwowanego, więc się zgodziłam. On szybko pobiegł na podwórko skąd było słychać głośne krzyki. Zaraz przybiegł z powrotem z czterema chłopakami i szybko zamknął za sobą drzwi na klucz. Stali tak, zdyszani, i wpatrywali się we mnie.
[t.i.]- Możecie mi w końcu wytłumaczyć o co chodzi?- spytałam. Pierwszy ocknął się chłopak, z którym rozmawiałam już wcześniej.
Ch- Tak, sorki. Może najpierw nas przedstawię. Jestem Louis. To jest Zayn, Liam, Niall i Harry.
Mój wzrok zatrzymał się na chłopaku z burzą loków n głowie i niesamowicie zielonymi oczami. Był taki przystojny...
H- No a jak nazywa się nasza wybawicielka?
[t.i.] - Emm.. Jestem [t.i.]. Powiecie mi w końcu o co chodzi?
N - A jak Ci powiemy to dasz nam coś do żarcia ?- Tym razem odezwał się niebieskooki blondyn.
[t.i.] - Spoko..
Lou- No więc, jesteśmy z zespołu One Direction. Pewnie o nas słyszałaś.
[t.i.]- Nie za bardzo.
Lou- A no ok.. Wracając do rzeczy. Szliśmy sobie po parku, w kierunku pizzerii, gdy nagle oszalały tłum fanek zaczął nas gonić. Biegłem pierwszy i pomyślałem, że na chwilę możemy się ukryć u kogoś w domu. chyba każdy by ktoś zrobił, nie ?
[t.i.] - Na pewno..- powiedziałam sarkastycznie.
Lou- No właśnie! Więc wbiegłem do Ciebie, a resztę już znasz..
[t.i.] - Jasne..To co chłopaki, ja idę po przekąski, a Wy się rozsiądźcie.
Poszłam do kuchni po popcorn, ciasta i inne. Wyjęłam szklanki i szukałam czegoś do picia. Z salonu słychać było dźwięk telewizora. Chłopcy się pewnie rozgościli..
H- Pomóc Ci?
Usłyszałam głos Harrego i myślałam, że serce mi wyskoczy.
[t.i.] - Jezu ! Chciałeś mnie zabić??
H- No coś ty! Myślisz, że chciałbym zabić taką ładną dziewczynę ? - uśmiechnął się zadziornie.
[t.i.]- Nie przesadzaj, chłopcze- też się uśmiechnęłam.
H- Ja nigdy nie przesadzam.
[t.i.]- tak myślisz?
H- Ja to wiem.
Lou- Hej gołąbeczki, co tam? Jak jedzenie ? Nialler się niecierpliwi..
[t.i.]- Już zanoszę, I żadne z nas gołąbeczki!
H- Czyżby?- znów ten uśmiech.
Wyszłam bez komentowania tego. Louis i Harry jeszcze chwilę siedzieli w kuchni. Słyszałam, że gadali o mnie...



------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No to mamy pierwszego imagina..
Chcecie dalej? Co najmniej 2 komentarze, proszę i dodam :>
                                                   ~Olutek ;**

9 komentarzy:

  1. Całkiem fajnie się zaczyna. Tylko mam nadzieję, że napiszesz jakąś drugą cześć tego ;) zapraszam do mnie http://youchangedmylife1d.blogspot.com/ xx

    OdpowiedzUsuń
  2. Piszesz Bardzo Fajnie. Mnie się strasznie podoba. ;) /TakJaramSięNiallemHoranemATyNieMaszNicTuDoGagania. ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pierwsza część bardzo fajna :D najlepszy był Niall z tym żarciem :P

    OdpowiedzUsuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  5. yeeeeeee! kocham 1D! dla nich wszystko!

    OdpowiedzUsuń