Na początek, chciałabym Wam powiedzieć, że Piąta Część Imagina z Harrym musi trochę poczekać, być może uda mi się ją dodać jutro, ale nie obiecuję.
Zamiast tego dodaję imagin z Niallem dla KORNELI <3 , mojej czytelnieczki NAMBER ŁAN ;** Jest taki jak chciałas, tylko, że trochę mi nie wyszedł .. :/ Ale Wy ocenicie....
Imagin Niall dla Korneli <3
Nareszcie słońce! W Polsce już dawno wyjechałabym nad jezioro, czy nad morze... A tu w Londynie - wieczne deszcze, chmury i tak dalej.. Pomimo tego kochałam to miasto. miałam przyjaciół, dobrą szkołę, własne cztery kąty.. To mi wystarczyło do szczęścia..
Właśnie się pakowałam. W Londynie, w taką pogodę trzeba korzystać. Ubrałam swój strój kąpielowy, wzięłam ręcznik, ubrałam się w jeansowe szorty i biały t-shirt.
Wyszłam z domu. Po drodze nad jezioro musiałam wejść do sklepu po krem z filtrem. nagle poczułam dziwne ' wstrząśnięcie ', które przeszło po moim ramieniu, tym samym zrzucając moją torbę.
Ch- Przepraszam cię.. Naprawdę nie chciałem.. Śpieszę się do kumli..-moje oczy powędrowały na twarz chłopaka. Te oczy.. Były jak ocean, tak bezgranicznie błękitne.. Zatopiłam się w nich i nie mogłam nic powiedzieć. Mogłabym tak stać wieki.. Był taki przystojny.. Te włosy, TE OCZY, ten...
Ch-... halo? Słyszysz mnie, ślicznotko?
[t.i.]- Tak, tak słyszę.. Przepraszam.. - ocknęłam się po chwili, zdając sobie sprawę z tego na jaką idiotkę musiałam wyjść.
Ch- Hej, nie masz za co. Jak Ci na imię?
[t.i.]- Jestem [t.i.]. A ty...?- spytałam nieśmiało.
Ch- Niall. przepraszam cię, ale muszę już lecieć.. Chłopaki na mnie czekają..-uśmiechnął się przepraszająco.
[t.i.]- Jasne. Leć, pa. - I już go nie było.. Pewnie więcej go już nie spotkam..
Gdy dotarłam na plażę rozłożyłam swój ręcznik, zdjęłam koszulkę, szorty i zaczęłam ''plażing''. Zamknęłam oczy, wsłuchując się w szum wody.. Uwielbiałam to uczucie.. To odprężenie...
-BUUU!- Podniosłam się i spojrzałam, kto był na tyle mądry, żeby mnie wystraszyć.
-Poznajesz mnie?- spytał chłopak.. No tak.. Był to ten sam chłopak, którego spotkałam po drodze na plażę.
[t.i.]- Ahh.. No tak, Niall.. Nie miałeś iść do kumpli?
N- A myślisz, że z kim tu jestem? Tylko, że wiesz.. Oni są ze swoimi dziewczynami..
[t.i.]- Rozumiem.- uśmiechnęłam się jak najładniej potrafiłam.
N- Masz śliczny uśmiech.-zarumieniłam się, spuszczając głowę-..Nawet kiedy się rumienisz. Chciałabyś się gdzieś przejść?
[t.i.]- Jasne, czemu nie. - Wstałam i poszłam z chłopakiem, nie myśląc o tym, że zostawiłam swoje rzeczy..
Czas z Niallem płynął mi tak szybko.. Chłopak był najzabawniejszym, najsłodszym i najmilszym jakiego kiedykolwiek spotkałam.
Szliśmy właśnie brzegiem jeziora.. Robiło się późno, słońce zachodziło za horyzont.. Taki piękny widok..
N- Chciałbym zostać tu z Tobą już na zawsze.- stanął i spojrzał mi prosto w oczy.
[t.i.]- Przecież możesz.. No.. Może nie tu ale.. Ale... Ale ze mną..- Nie mogłam uwierzyć, że to powiedziałam, ale naprawdę zależało mi na nim, jak na nikim innym. Niall, kiedy usłyszał te słowa, uśmiechnął się i przybliżył do mnie i złapał w talii.. Dzieliły nas milimetry..
N- Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?- spytał.
[t.i.]- Od dziś tak..-odpowiedziałam. Chłopak pokonał dzielącą nas odległość. Poczułam jego miękkie, słodkie usta. Całował tak delikatnie i czule, a zarazem zdecydowanie. Odwzajemniłam pocałunek. Wiedziałam, że tego chciał.. Był niesamowity.. Całował jak książe, a ja czułam się jak księżniczka.. Jakbym była dla niego najważniejszą dziewczyną na świecie.. Stalismy tak przy zachodzącym słońcu, wciąż nie przerywając tego, na co czekałam od rana.. Z chwili na chwilę dochodziłam do wniosku, że naprawdę go kocham, i wiedziałam, że jestem w odpowiednim miejscu, z odpowiednią osobą...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
~Oluutek :*
Awwwww ! *.*
OdpowiedzUsuńI ty mówisz że ci się nie udało! świetne jest <333 *-*
OdpowiedzUsuńOjj Goszanda.. ;**
UsuńOMG. Ola boski imagin <3 /kornela.;)
OdpowiedzUsuńCieszę się że ci sie podoba ;>
UsuńJutro dodam piątą częśc bo już sie doczekać nie moga.. XD
Faaaajne ;D
OdpowiedzUsuńAle ja i tak czekam na 5 cz. ;p
Domyślam się xd
OdpowiedzUsuń^^
Usuń