wtorek, 29 stycznia 2013

#1 Imagin Harry część II

Kiedy weszłam do pokoju Liam siedział i oglądał telewizję, Zayn przeglądał się w moim lustrze, wiszącym w przedpokoju, a Niall jak tylko zobaczył, że niosę przekąski rzucił się na nie. Chwilę potem doszli Hazza i Lou. Obydwaj dziwnie się uśmiechali...
Z- To co oglądamy?
[t.i.]- Jak to co oglądamy? Mieliście iść do pizzerii !
N- Chyba zrezygnujemy z pizzerii, tu jest spoko - uśmiechnął się blondyn.
[t.i.]- Co?? Ale jak to? Przecież.. Yhh.. Okeey..To może..
Li- TOY STORY!!
Ch- Niee!
[t.i.]- A może obejrzymy Teda ? - zaproponowałam.
H- Jestem za!
Li, Z- Może być.
N- Spoko. - zgodzili się wszyscy. Tylko Liam był zrezygnowany, bo nikt nie chciał obejrzeć Toy Story.
Włączyłam film i usiadłam między Zaynem i Niallem. Wolałam udawać niedostępną dla Harrego.. Był całkiem w porządku, ale jednak znaliśmy się dopiero parę godzin.
Podczas filmu Hazza często się do mnie uśmiechał, puszczał oczko albo coś.. Jednym słowem próbował ze mną flirtować. Jeszcze chwila i bym uległa.. Ale się nie dałam. Poszłam do kuchni po coś do picia, gdy nagle poczułam dłoń na swoim biodrze. Wiedziałam, że to ON. Odwróciłam się do niego przodem. Nie uśmiechał się tak, jak wtedy.
H- Dlaczego tak mnie odpychasz? - powiedział, a jego twarz nadal była poważna.
[t.i.]- Harry to nie o to chodzi.. Nie sądzisz, że znamy się zbyt krótko? To przecież kilka godzin..
H- Jak dla mnie to chyba wystarczy.. - jego druga ręka powędrowała na moją talię...
[t.i.]- Harry dosyć. Powiedziałam nie! - zrzuciłam jego ręce i wyszłam z kuchni zostawiając go samego.. Posiedział tam chwilę..Było mi go trochę szkoda, ale wiedziałam, że zrobiłam dobrze. Może chciałam tego co on, ale było za wcześnie..
Z moich rozmyśleń wyrwał mnie huk drzwi. Znowu. To był Harry.
Lou- Coś ty mu zrobiła?- pytał całkiem poważnie.
[t.i.]- Ja?? Co mu zrobiłam?? Naprawdę chcecie wiedzieć?
Li- Słuchaj, wiemy jaki jest Harry i domyślam się co się działo w kuchni.. Tylko że.. Jeszcze żadna dziewczyna nie reagowała tak na jego podryw.. Wszystkie na niego leciały, ulegały mu... I wiesz..
[t.i.]- Słuchajcie, może i tak było, ale nie sądzicie, że w końcu ktoś musiał to zrobić? Nie może robić tak z każdą..
Lou- Wiesz, może i masz rację, ale to wyglądało poważnie.. Chodźcie chłopaki. Musimy z nim pogadać.
Li - Jasne. Słuchaj [t.i.] daj nam swój numer. Damy ci znać jak z Hazzą.
[t.i.]- Spoko. Trzymaj.  - dałam kartkę z moim numerem telefonu Liamowi i pożegnałam się z chłopakami..
Poszłam się wykąpać. Zajęło mi to ponad trzy godziny.. Cały czas miałam w głowie Harrego.. Może źle zrobiłam? Może byłam za ostra? te myśli męczyły mnie przez cały wieczór do czasu kiedy zasnęłam...

*NASTĘPNY DZIEŃ*

Gdy wstałam od razu zeszłam na śniadanie. Wciąż miałam w głowie Hazze.. Nagle rozległ się dźwięk mojego telefonu..
[t.i.]- Halo?
Lou- Hej [t.i.] . Masz jakieś plany na dzisiaj?
[t.i.]- Nie, czemu pytasz?
Lou- Wiesz, chcieliśmy żebyś do nas wpadła koło czwartej.. Zrobimy grilla, popływamy w basenie.. Co ty na to ?
[t.i.]- jasne, dobry pomysł. A jak tam Harry? Co z nim?
Lou- Wszystko okej. Gadałem z nim.. Zresztą przyjedź to z nim porozmawiasz.
[t.i.]- Spoko, wpadnę za około półtorej godziny, ok?
Lou- Super, czekamy. Narka.
[t.i.]- Paa .
Poszłam do pokoju po ciuchy. Było całkiem ciepło, więc wybrałam to:
Pomalowałam oczy i byłam gotowa. Wzięłam torebkę, spakowałam strój kąpielowy oraz wszystkie potrzebne mi rzeczy i wyszłam z domu. Poszłam okrężną drogą przez park. Świeże powietrze, ptaki, zieleń.. To wspaniałe.. Dochodziłam do domu chłopaków. Słyszałam muzykę i rozmowy. Nie zdążyłam zapukać do drzwi, a przede mną stanął Harry...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No i mamy drugą część imagina z Hazzą :] Mam nadzieję, że Wam się spodoba.. Napisałam też kolejną część, ale nie wiem, czy czytacie tego bloga, więc dodam ją później jak będą co najmniej 2 komentarze.
Narka .
                                                       ~Oluutek :*

4 komentarze:

  1. świetny ;d czekam za kolejną częściom :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej Hej . Będzie Może 3 Część .? *.*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Będzie będzie ;>
      Będzie 3, 4 i najprawdopodobniej 5 :)

      Usuń