A więc najpierw chciałabym prosić o polubienie mojej nowej stronki https://www.facebook.com/pages/Vas-Happenin-Potatoes-/514737755231542 <--- ''Vas Happenin Potato ? '' . <Nazwa tymczasowa> .
No i ogłoszenie.. ZAWIESZAM BLOGA. Nie wiem na jak długo, ale po prostu nie daję rady. Imaginy będę co jakiś czas dodawała na stronce podanej wyżej. ŻEGNAM :*
~Oluutek. :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz