Słuchajcie, ja tak nie mogę.. Dodaję Wam imaginy i piszę je dla Was, ale jak proszę Was o komentarze to macie mnie w d*pie. Jeżeli pod imaginem z Lou nie będzie przynajmniej 4 komentarzy - zawieszam bloga. To naprawdę jest denerwujące, a mam dla Was nowego kilkuczęściowego imagina z Liamem. Ale jak nie chcecie to nie. Też Was oleje. Pa. :'(
~Oluutek. -,-
Proszę pierwszy komentarzyk : )
OdpowiedzUsuńPostarałaś się xd Chociaż 1D to nie moja "bajka" to i tak przeczytałam .!
~Vicky.
Hahah.. Jasne, dzięki Vicky ;**
Usuń