piątek, 8 lutego 2013

MAM DOŚĆ.

Słuchajcie, ja tak nie mogę.. Dodaję Wam imaginy i piszę je dla Was, ale jak proszę Was o komentarze to macie mnie w d*pie. Jeżeli pod imaginem z Lou nie będzie przynajmniej 4 komentarzy - zawieszam bloga. To naprawdę jest denerwujące, a mam dla Was nowego kilkuczęściowego imagina z Liamem. Ale jak nie chcecie to nie. Też Was oleje. Pa. :'(
                                                             ~Oluutek. -,-

2 komentarze:

  1. Proszę pierwszy komentarzyk : )
    Postarałaś się xd Chociaż 1D to nie moja "bajka" to i tak przeczytałam .!
    ~Vicky.

    OdpowiedzUsuń